Wyślij wiadomość
Skontaktuj się z nami

Numer telefonu : 0086-18658898180

WhatsApp : +8618658898180

Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu mebli hotelowych na wymiar?

May 20, 2021

Sprawy wymagające uwagi przy projektowaniu mebli hotelowych na wymiar


1. Uwaga dotycząca dostosowywania mebli hotelowych: jakość wyglądu, różne materiały podłoża i nakładki, właściwości nie są takie same, jeśli nie zwracasz uwagi na właściwości materiału lub metoda użycia jest nieprawidłowa, często powoduje to wypaczenie płyty.Aby zapewnić, że mebel jest płaski, drobna dekoracja, doskonałe wykonanie, wyraźna faktura.


2. Dostosowując meble hotelowe, należy zwrócić uwagę na dopasowanie koloru i stylu.Kolor, styl i styl mebli hotelowych na zamówienie powinny być dopasowane do koloru i stylu, a styl tematyczny wystroju wnętrz powinien być w pełni uwzględniony.


Projekt funkcjonalny powinien być zgodny z zasadami ergonomii i zhumanizowanym projektem.Przykładowo projektując szafę można wykonać więcej laminatów i szuflad, kąt mebli jest rozwarty lub zaokrąglony, telewizor powinien być wyposażony w obrotową przegrodę, a gniazdo powinno uwzględniać ładowanie telefonu komórkowego.


3. Uwaga dotycząca dostosowywania mebli hotelowych: wytrzymałość konstrukcji, meble hotelowe to na ogół meble stałe, tryb łączenia zazwyczaj wybiera wkręty do drewna, łączniki sprzętowe i kleje.Powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na różne cechy materiałów.


4. Podczas dostosowywania mebli hotelowych należy zwrócić uwagę na: parametry bezpieczeństwa, meble nie mogą dotrzeć do ludzi, nie mogą spaść, nie mają ostrego zapachu i materiały o wysokim stopniu ochrony środowiska.Mebel najlepiej prezentuje smak świeżego drewna, w połączeniu ze sprzątaniem pomieszczenia przejdzie do zapachu.

 

najnowsze wiadomości o firmie Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu mebli hotelowych na wymiar?  0